Age exposed filter (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: empty
sv: tom

en: About
sv: Om

en: Is empty (NULL)
sv: Är tom (INNEHÅLLSLÖS)

en: not empty
sv: inte tom

en: Is between
sv: Är mellan

en: between
sv: mellan

en: Is not between
sv: Är inte mellan

en: not between
sv: inte mellan

en: Is not empty (NOT NULL)
sv: Är inte tom (INTE INNEHÅLLSLÖST)
