Age exposed filter (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: empty
ca: buit

en: About
ca: Detalls

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: not empty
ca: no buit

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: Is not between
ca: No està entre

en: not between
ca: no entre

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)
