Age exposed filter (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: empty
da: tom

en: About
da: Om

en: Is empty (NULL)
da: Er tom (NULL)

en: not empty
da: ikke tom

en: Is between
da: Er mellem

en: between
da: mellem

en: Is not between
da: Er ikke mellem

en: not between
da: ikke mellem

en: Is not empty (NOT NULL)
da: Er ikke tom (NOT NULL)
