Age exposed filter (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Is less than
de: Ist weniger als

en: Is less than or equal to
de: Ist weniger als oder gleich

en: Is equal to
de: Ist gleich mit

en: Is greater than or equal to
de: Ist größer als oder gleich

en: Is greater than
de: Ist größer als

en: Is not equal to
de: Ist ungleich zu

en: empty
de: Leer

en: About
de: Über

en: Is empty (NULL)
de: Ist leer (NULL)

en: not empty
de: nicht leer

en: Is between
de: Ist zwischen

en: between
de: zwischen

en: Is not between
de: Ist nicht zwischen

en: not between
de: nicht zwischen

en: Is not empty (NOT NULL)
de: Ist nicht leer (NOT NULL)
