Age exposed filter (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: empty
gl: baleiro

en: About
gl: Información

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: Is not between
gl: Non está entre

en: not between
gl: non entre

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)
