Age exposed filter (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: empty
nl: leeg

en: About
nl: Over

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)
