Age exposed filter (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Is less than
ru: Меньше, чем

en: Is less than or equal to
ru: Меньше либо равно

en: Is equal to
ru: Равно

en: Is greater than or equal to
ru: Больше или равно

en: Is greater than
ru: Больше, чем

en: Is not equal to
ru: Не равно

en: empty
ru: пусто

en: About
ru: Информация

en: Is empty (NULL)
ru: Пустое (NULL)

en: not empty
ru: не пусто

en: Is between
ru: Между

en: between
ru: между

en: Is not between
ru: Не между

en: not between
ru: не между

en: Is not empty (NOT NULL)
ru: Не пустое (NOT NULL)
