Age exposed filter (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Is less than
ta: விட குறைவாக உள்ளது

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is greater than or equal to
ta: அதிகமாக அல்லது சமமாக

en: Is greater than
ta: விட அதிகமாக உள்ளது

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: empty
ta: காலி

en: About
ta: பற்றி
