Age exposed filter (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: empty
hu: üres

en: About
hu: Leírás

en: Is empty (NULL)
hu: Üres (NULL)

en: not empty
hu: nem üres

en: Is between
hu: Két érték között van

en: between
hu: között

en: Is not between
hu: Nincs a két érték között

en: not between
hu: nincs közötte

en: Is not empty (NOT NULL)
hu: Nem üres (NOT NULL)
