Age exposed filter (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између
