Age exposed filter (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Is between
bo: བར་དུ་ཡིན་པ

en: between
bo: བར་དུ་

en: Is not between
bo: བར་དུ་མིན་པ

en: not between
bo: བར་དུ་མེད་པ

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽
