Age exposed filter (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: empty
cs: prázdné

en: About
cs: Popis

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)
