Age exposed filter (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: About
hr: Opis
