Age exposed filter (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: empty
ro: gol

en: About
ro: Despre

en: Is empty (NULL)
ro: Este gol (NULL)

en: not empty
ro: nu este gol

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Is between
ro: Este între

en: between
ro: între

en: Is not between
ro: Nu este între

en: not between
ro: nu este între

en: Is not empty (NOT NULL)
ro: Nu este gol (NOT NULL)
