Age exposed filter (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Is less than
es: Es menor que

en: Is less than or equal to
es: Es menor o igual que

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is greater than or equal to
es: Es mayor o igual que

en: Is greater than
es: Es mayor que

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: empty
es: vacío

en: About
es: Acerca de

en: Is empty (NULL)
es: Está vacío (NULL)

en: not empty
es: no vacío

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Is between
es: Está entre

en: between
es: entre

en: Is not between
es: No está entre

en: not between
es: no entre

en: Is not empty (NOT NULL)
es: No está vacío (NOT NULL)
