Age exposed filter (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: empty
he: ריק

en: About
he: אודות

en: Is empty (NULL)
he: ריק (NULL)

en: not empty
he: לא ריק

en: - Any -
he: - הכל -

en: Is between
he: הוא בין

en: between
he: בין

en: Is not between
he: איננו בין

en: not between
he: לא בין

en: Is not empty (NOT NULL)
he: לא ריק, מכיל ערך כלשהו (NOT NULL)
