Age exposed filter (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Is less than
hi: से छोटा

en: Is less than or equal to
hi: से छोटा या समतुल्य

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is greater than or equal to
hi: बड़ा या बराबर

en: Is greater than
hi: से बड़ा

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: empty
hi: खाली

en: About
hi: के बारे में

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Is between
hi: के बीच है

en: between
hi: बीच में

en: Is not between
hi: के बीच नहीं है

en: not between
hi: बीच में नहीं
