Age exposed filter (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: empty
ps: تش

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-

en: between
ps: ترمنځ
