Age exposed filter (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: empty
bs: prazan

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Is between
bs: Je između

en: between
bs: između

en: Is not between
bs: Nije između

en: not between
bs: nije između
