Age exposed filter (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: empty
sk: prázdne

en: About
sk: Informácie o

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)
