Age exposed filter (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Views
th: ดู

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Is empty (NULL)
th: ว่างเปล่า ( null )

en: not empty
th: ไม่ว่างเปล่า

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Is between
th: อยู่ระหว่าง

en: between
th: ระหว่าง

en: Is not between
th: ไม่ได้อยู่ระหว่าง

en: not between
th: ไม่ได้อยู่ระหว่าง

en: Is not empty (NOT NULL)
th: ไม่ว่างเปล่า (ไม่ NULL)
