Aggregator (2.1.3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Import
az: İmport

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: GUID
az: GUDİ

en: never
az: heç vaxt

en: aggregator
az: aqreqator

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: The fully-qualified URL of the feed.
az: Lentin tam uyğun URL-i.

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Never
az: Heç vaxt

en: Items
az: Elementlər

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Goal
az: Məqsəd

en: Source
az: Mənbə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Language code
az: Dil kodu

en: More link
az: Daha çox link

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Display type
az: Ekran növü

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Display as link
az: Link kimi göstərin

en: Configuring cron
az: Cron konfiqurasiyası
