Aggregator (2.2.2) - en to lt translation catalogue (89 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: never
lt: niekada

en: aggregator
lt: surinkėjas

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time left
lt: liko %time

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Goal
lt: Tikslas

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Import OPML
lt: Importuoti OPML

en: OPML File
lt: OPML Failas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Source
lt: Šaltinis

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Basic configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Parser
lt: Apdorotojas

en: Discard items older than
lt: Pašalinti elementus senesnius nei

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Add feed
lt: Pridėti tiekimą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
lt: Tiekimo pavadinimas (ar svetainės pavadinimas kuri tiekia)

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
lt: Pridėkite tiekimus RSS, RDF ar Atom formatu. Tiekimas gali turėti tik vieną įrašą.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Fetcher
lt: Surinkėjas

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
lt: Atsiųskite OPML failą su tiekimo sąrašu.

en: OPML Remote URL
lt: OPML nuotolinis URL

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
lt: Įveskite URL  OPML failo. Jis bus atsiųstas ir apdorotas tik vieną kartą, formos pateikimo metu.

en: No new feed has been added.
lt: Tiekimas nepridėtas.

en: The URL %url is invalid.
lt: URL %url klaidingas.

en: A feed named %title already exists.
lt: Tiekimo pavadinimas %title jau yra.

en: A feed with the URL %url already exists.
lt: Tiekimas su tokiu URL %url jau yra.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
lt: Surinkėjai atsiunčia duomenis iš išorinio šaltinio. Pasirinkite labiausiai tinkantį surinkėjo tipą.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
lt: Apdorotojai transformuoja atsiųstus duomenis į standartines struktūras. Pasirinkite apdorotoją, kuris tiktų norimam surinkti tiekimo tipui.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
lt: Procesoriai veikia apdorotus tiekimo duomenis, pavyzdžiui, jie saugo tiekimo elementus. Pasirinkite jūsų užduočiai tinkamą procesorių.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
lt: Daugumai surinkimo užduočių tinka numatytieji nustatymai.

en: Default fetcher
lt: Numatytasis surinkėjas

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
lt: Atsiunčia duomenis iš URL naudojant Drupal'o HTTP užklausos valdiklį.

en: Default parser
lt: Numatytasis apdorotojas

en: Default processor
lt: Numatytasis procesorius

en: Creates lightweight records from feed items.
lt: Sukuria lengvus įrašus iš tiekimo elementų.

en: Default processor settings
lt: Numatytieji procesoriaus nustatymai

en: Number of items shown in listing pages
lt: Sąrašų puslapiuose rodomų elementų kiekis

en: Viewing feeds
lt: Tiekimų peržiūra

en: Adding, editing, and deleting feeds
lt: Tiekimo pridėjimas, redagavimas ir trynimas

en: Configuring cron
lt: Cron konfigūravimas

en: Administer news feeds
lt: Administruoti naujienų tiekimus

en: View news feeds
lt: Žiūrėti naujienų tiekimus
