agGrid (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Version
fa: نسخه

en: Label
fa: برچسب

en: Summary
fa: خلاصه

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: General
fa: عمومی

en: Empty
fa: خالی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
