agGrid (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Version
ar: النسخة

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: Format
ar: التنسيق

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: General
ar: عام

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Empty
ar: فارغ

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
