agGrid (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Select
ps: غوره
