agGrid (8.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Version
pt: Versão

en: Label
pt: Etiqueta

en: Text
pt: Texto

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Select
pt: Selecionar

en: Machine name
pt: Nome de máquina
