agGrid (8.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Version
th: รุ่น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
