agGrid (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
