agGrid (8.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Version
ur: ورژن

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
