agGrid (8.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Version
bs: Verzija

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Default value
bs: Defaultne postavke
