agGrid (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Version
jv: Versi

en: Label
jv: Judul

en: Text
jv: Teks

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
