agGrid (8.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Version
ku: وەشان

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
