agGrid (8.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Version
ro: Versiune

en: Label
ro: Etichetă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Select
ro: Alege

en: Machine name
ro: Numele mașinii
