agGrid (8.x-1.0-rc6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Version
az: Versiya

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı
