agGrid (8.x-1.0-rc6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Version
eo: Versio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
