agGrid (8.x-1.0-rc6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Version
uk: Версія

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Community
uk: Спільнота

en: Default value
uk: Базове значення

en: Select
uk: Вибір

en: Local
uk: Локаль

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Additional Options
uk: Додаткові параметри

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
