agGrid (8.x-1.0-rc7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Version
cs: Verze

en: Label
cs: Popisek

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Select
cs: Vybrat

en: Local
cs: Místní

en: Machine name
cs: Strojový název

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
