agGrid (8.x-1.0-rc8) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Select
et: Vali

en: Local
et: Kohalik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
