agGrid (8.x-1.0-rc8) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Version
pl: Wersja

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Community
pl: Społeczność

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Local
pl: Lokalnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje
