agGrid (8.x-1.0-rc9) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
