agGrid (8.x-1.0-rc9) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Version
fi: Versio

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Select
fi: Valitse

en: Local
fi: Paikallinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
