agGrid (8.x-1.0-rc9) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Version
pt: Versão

en: Label
pt: Rótulo

en: Text
pt: Texto

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Community
pt: Comunidade

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Select
pt: Selecionar

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
