agGrid (8.x-1.0-rc9) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Machine name
sl: Strojno ime
