agGrid (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Version
am: ሥሪት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
