agGrid (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Version
cy: Fersiwn

en: Text
cy: Testun

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Select
cy: Dewis
