agGrid (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Version
es: Versión

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: Not installed
es: No instalado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Community
es: Comunidad

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Select
es: Seleccionar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
