agGrid (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Label
oc: Etiqueta

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Select
oc: Seleccionar

en: Local
oc: Locale

en: Machine name
oc: Nom sistèma
