agGrid (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Community
eu: Komunitatea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Local
eu: Lokala

en: Machine name
eu: Makinaren izena
