agGrid (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Version
ja: バージョン

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Select
ja: 選択

en: Machine name
ja: システム内部名称
